Sık Sorulan Sorular

Doktorclub Awards Ödülleri Hakkında Sık Sorulan Soruları Derledik.Image Description

Genel Bilgiler

Doktorclub Awards Ödüllerine Başvuru Ücretli midir ? Doktorclub Awards ödüllerine katılım tamamen ÜCRETSİZDİR.
Bireysel Olarak Başvuru Yapabilir miyim ? Evet, 'Yılın Doktoru', 'Yılın Hemşiresi', 'Yılın Eczacısı' ve 'Yılın Sağlık Profesyoneli' ödülleri kategorilerine bireysel başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer kategorilerde başvuruların kurum adına yapılması ve adı geçen kurumların izni ile yapılması gerekmektedir. İzin alınmadan yapılan başvurularda yasal sorumluluk başvuru sahibinindir.
Birden Fazla Kategoriye Başvuru Yapılabilir mi? Bireysel ödül kategorilerine bireyler sadece bir başvuru yapabilirler, kurum ve kuruluşlar ise ilgili kategorilere birden çok başvuru yapabilirler. Detaylar için katılım koşulları bölümüne bakınız.
Ödüllere Başvurmanın Yararı Nedir ? Katılım sağlayarak branşınız, meslek dalınız, kurum ve kuruluşunuzun yaptığı yenilikçi çalışmaların kamuoyuna etkili ve detaylı şekilde duyurulmasınını sağlamış ve sağlık hizmeti sunumunda diğer profesyonelleri, grupları, kurumları ve kuruluşları cesaretlendirerek örnek ve öncü bir rol üstlenmiş olacaksınız. Ayrıca sektörde yapılan farklı uygulamaları bir arada görme ve değerlendirme olanağı da elde etmiş olacaksınız.
Oylama Nasıl Yapılacak, Kimler Oy Verecek ? Oylama iki aşamada gerçekleşecektir. İlk aşamada ödül jürisi, tüm başvurular arasından finalistleri belirleyecek, ikinci aşamada finale kalan adaylar arasından birinciler, Doktorclub.com üyesi olan 80.000'i aşkın hekim tarafından oylanarak belirlenecektir.
Doktorclub Awards 2022 İçin Önemli Tarihler Nelerdir ? Son Başvuru Tarihi : 31 Ağustos 2022
Jüri Oylaması Başlangıcı : 1 Eylül 2022
Jüri Oylaması Bitişi : 30 Eylül 2022
Doktorclub Üye Hekimleri Oylama Başlangıcı : 1 Ekim 2022
Doktorclub Üye Hekimleri Oylama Bitişi : 30 Kasım 2022
Ödül Töreni Tarihi: 16 Aralık 2022
Ödül Töreni Yeri: Duyurulacaktır.

Önemli tarihlerdeki olası değişiklikleri web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.