DOKTORCLUB AWARDS 2024 ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU SAYFASI

Yılın Sağlık Kurumları Ödülleri

Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi

Bu başlık altında sıralanan alt kategorilere sağlık hizmeti veren özel ya da kamu kurum ve kuruluşları (Özel Hastaneler, Özel Klinikler, Sağlık Müdürlükleri, Üniversitelere Bağlı Tıp Fakülteleri Hastaneleri , Sağlık Bakanlığına Bağlı Hizmet Veren Tüm Eğitim Hastaneleri, Devlet Hastaneleri, Bölge ve Şehir Hastaneleri, ASM, TSM'ler, merkez ve klinikler..vs) kurumsal olarak aday olabilir. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Kategorilere kamu kurumları; proje, araştırma ve uygulamalar ile kurumsal olarak aday olabilirler.
Başvuru formlarındaki ilgili yerlere kategori adaylığı için gerekli olan uygulama, proje, araştırma ve hizmetle ilgili açıklayıcı bilgiler girilmelidir.
Başvuruya ek olarak paylaşacağınız dosya ve metinlerde, kimlik bilgileri içeren hasta verileri olmamalıdır. Dosyalar, hasta ya da yakınlarının onayı alınarak ve hasta kimliği gizlenerek paylaşılabilir.

Doktorclub Awards

BAŞVURUNUZ :


Formdaki tüm alanları doldurup "Ben robot değilim" kutusuna tıkladıktan sonra BAŞVUR tuşuna basınız.Başvurunuz sonrasında Doktorclub Awards yetkilileri başvurunuzu inceleyerek, e-mail adresinize bir onay maili göndereceklerdir.
Lütfen başvuru onay mailinizi bekleyiniz. Daha sonra başvurunuzu güncellemek, metin, görsel ya da video içerikler yüklemek istersiniz, bu maildeki linke tıklayarak email ve şifreniz ile başvuru sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
Başvurunuz hakkında yardıma ihtiyacınız olursa Doktorclub Awards yetkilisi Dr. Hamza Gemici'ye [email protected] email adresinden ulaşabilirsiniz.