DOKTORCLUB AWARDS 2024 ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU SAYFASI

Yılın Sağlık Bilgi Sistemleri Ödülleri

Yılın Yenilikçi Uygulaması

Bu başlık altında sıralanan alt kategorilere sağlık bilgi sistemleri üzerine çalışan, ürün ve uygulama geliştiren teknoloji veya bilgi sistemleri firmalarının yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Firmalar belirtilen kategorilere proje, araştırma ve uygulamalar ile kurumsal olarak aday olabilirler.
Başvuru formlarındaki ilgili yerlere kategori adaylığı için gerekli olan uygulama, proje, araştırma ve hizmetle ilgili açıklayıcı bilgiler girilmelidir.
Başvuruya ek olarak paylaşacağınız dosya ve metinlerde, kimlik bilgileri içeren hasta verileri olmamalıdır. Dosyalar, hasta ya da yakınlarının onayı alınarak ve hasta kimliği gizlenerek paylaşılabilir.

Doktorclub Awards

BAŞVURUNUZ :


Formdaki tüm alanları doldurup "Ben robot değilim" kutusuna tıkladıktan sonra BAŞVUR tuşuna basınız.Başvurunuz sonrasında Doktorclub Awards yetkilileri başvurunuzu inceleyerek, e-mail adresinize bir onay maili göndereceklerdir.
Lütfen başvuru onay mailinizi bekleyiniz. Daha sonra başvurunuzu güncellemek, metin, görsel ya da video içerikler yüklemek istersiniz, bu maildeki linke tıklayarak email ve şifreniz ile başvuru sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
Başvurunuz hakkında yardıma ihtiyacınız olursa Doktorclub Awards yetkilisi Dr. Hamza Gemici'ye [email protected] email adresinden ulaşabilirsiniz.