DOKTORCLUB AWARDS 2024 ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU SAYFASI

Yılın Sağlık Profesyoneli Ödülleri

Yılın Yenilikçi Eczacısı

Bu başlık altında sıralanan alt kategorilere eczacılar başvurabilir.
Kategorilere çalışmalarında yenilikçi sağlık hizmeti uygulamaları geliştirmiş, sağlık hizmeti kalitesini yükselten uygulamalar yapmış, ölçülebilir ilerleme, iyileştirme, yenilik, farklılık ve sonuçlar elde eden proje, araştırma ve uygulamalar yapmış olan eczacılar aday olabilirler.
Başvuru formlarındaki ilgili yerlere kategori adaylığı için gerekli olan yenilikçi, fark yaratan uygulama, proje, araştırma, tanı ve tedavi ve hizmetle ilgili açıklayıcı bilgiler girilmelidir.
Başvuruya ek olarak paylaşacağınız dosya ve metinlerde, kimlik bilgileri içeren hasta verileri olmamalıdır. Dosyalar, hasta ya da yakınlarının onayı alınarak ve hasta kimliği gizlenerek paylaşılabilir. 

Doktorclub Awards

BAŞVURUNUZ :


Formdaki tüm alanları doldurup "Ben robot değilim" kutusuna tıkladıktan sonra BAŞVUR tuşuna basınız.Başvurunuz sonrasında Doktorclub Awards yetkilileri başvurunuzu inceleyerek, e-mail adresinize bir onay maili göndereceklerdir.
Lütfen başvuru onay mailinizi bekleyiniz. Daha sonra başvurunuzu güncellemek, metin, görsel ya da video içerikler yüklemek istersiniz, bu maildeki linke tıklayarak email ve şifreniz ile başvuru sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
Başvurunuz hakkında yardıma ihtiyacınız olursa Doktorclub Awards yetkilisi Dr. Hamza Gemici'ye [email protected] email adresinden ulaşabilirsiniz.